Ohňostroje

Ohňostroje

Profesionálne pripravené ohňostroje sú vítaným doplnkom Vašich súkromných osláv, firemných akcií, mestských slávností, či akejkoľvek inej príležitosti. Pripravíme Vám ohňostroj, ktorý zoberie dych všetkým účastníkom.

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti odpaľovania ohňostrojov. Každý ohňostroj je originál, ktorý navrhujeme po konzultácií so zákazníkom. 

Veľký výber efektov a farieb skombinovanujeme podľa požiadaviek  s hudobným podkladom,  a vytvoríme skvelú pyrotechnickú show. Dlhodobá prax v tomto odbore nás radí na popredné miesta v odpaľovaní ohňostrojov na Slovensku.

Ohňostroje dodávame ako komplexnú službu, vrátane potrebných povolení a spolupráce so zainteresovanými zložkami (polícia, záchranná služba, hasiči).

cenník ohňostrojov TU

Z dôvodu vybavovania povolení je potrebné ohňostroj objednať minimálne 10 dní vopred.

 

Svadobný ohnostroj je spôsob, ako pripraviť Vašim hosťom nádherný zážitok, ktorý zaručí, že sa o Vašej svadbe bude hovoriť ešte veľmi dlho. Každý ohňostroj navrhujeme individuálne, podľa predstáv našich klientov.

Ohňostroj tak môže byť nielen spestrením svadobnej veselice, ale môže byť tiež ohromujúcim prekvapením alebo dokonca originálnym svadobným darom. Netradične spestrená akcia upúta Vašich hostí a zanechá vo Vás maximálnu spokojnosť. Našu ponuku svadobných ohňostrojov tvoria exteriérové ohňostroje a interiérové efekty.

K peknému exteriérovému ohňostroju doporučujeme pridať horiace srdce, ktoré celú akciu skrášli a snúbenci budú dlho spomínať na krásny a nezabudnuteľný darček.

Vo vnútorných priestoroch je taktiež možné použiť bezpečnú pódiovú pyrotechniku a konfety.

Cenník ohňostrojov TU

Sú vhodným doplnkom na zvýraznenie ohňostroja. Špeciálnym prianím môže byť napríklad príprava svetelného loga či nápisu (rôzne obrazce, písmená, číslice). Logo je zapálené na začiatku, alebo naopak na konci celého ohňostroja.

Ohňopády

Na prianie klienta sa dá do ohňostroja zakomponovať ďalší špeciálny efekt ako je napríklad zlatý alebo strieborný vodopád – oslnivá svetelná stena strieborných iskier padajúcich z výšky na zem.

Ohnivé srdce

Našou špecialitou je príprava svetelného loga, kde je dominantné červené srdce a po stranách iniciály krstných mien snúbencov v rôznych farbách. Ponúkame rôzne kombinácie ohnivého srdca v spojení s ohnivými gejzírmi, či fontánami.

Ohnivé obrazce

Podľa predlohy vytvoríme rôzne tvary horiacich obrazcov, podľa požiadaviek klienta. Horiace logá, slogany, obrázky. Obrazce alebo logá sú tvorené pomocou špeciálnych sviečok ( pri horení sa javí nápis ako „vybodkovaný“), alebo špeciálnymi pyrotechnickými šnúrami (obrázok je súvislý) 

Medzi pódiovú pyrotechniku radíme všetky efekty použité pre koncerty, módne prehliadky, divadelné, muzikálové predstavenia a iné kultúrno-spoločenské podujatia.

V pódiovej pyrotechnike sa predovšetkým používajú gejzíry a fontány rôznych farieb, záblesky, plamene, zvukové efekty, interiérové ohňopády, špeciálne dymovnice, bengálske ohne.

Interiérový ohňostroj môže byť doplnený efektným zadymením, plazivým dymom, konfetami. Atmosféru tiež doplnia špeciálne interiérové fakle a horiace kahany.

pyrotechnici.sk  2011

Webicon